ZOBACZ MENU I ZAMÓW

61 639 0 639 kontakt@goko.com.pl
Search
Goko

O nas

GOKO Restauracja Japońska w Poznaniu zaprasza wszystkich miłośników tradycyjnej kuchni japońskiej. Pasja jest podstawą naszych wszelkich działań, dlatego przygotowywanych przez nas potraw nie można porównać do żadnych innych.

GOKO Restauracja Japońska w Poznaniu zaprasza wszystkich miłośników tradycyjnej kuchni japońskiej.
Pasja jest podstawą naszych wszelkich działań, dlatego przygotowywanych przez nas potraw nie można porównać do żadnych innych.

GOKO Restauracja Japońska, od początku swojej działalności, przywiązuje bardzo dużą wagę do jakości i tradycji. Jako jedyni serwujemy nie tylko sushi, ale większość tradycyjnych potraw japońskiej kuchni ciepłej. Gość nie znajdzie u nas potraw tajskich, indonezyjskich czy chińskich.

Nasze menu to kulinarna podróż po Japonii. Nie bez powodu szczycimy się najlepszym sushi w Poznaniu. Posiadamy profesjonalnych sushi masterów, którzy swoją wiedzę i praktykę zdobywali podczas wieloletniej pracy z japońskim mistrzem sushi.

Od 4 kwietnia doskonałe tradycyjne sushi z GOKO dojedzie do Was do domu lub biura. Możecie płacić kartą lub gotówką.

GOKO Restauracja Japońska zamieniamy na GOKO TAKEAWAY.

Nasza bezpłatna aplikacja do zamawiania sushi cieszy się ogromną popularnością. Pokochaliście to proste i szybkie zamawianie sushi. Do tego pełny opis rolek i zawsze aktualne menu. Oczywiście nadal możecie zamawiać telefonicznie 61 639-0-639. Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie www. Nie oferujemy już odbioru własnego. Tylko dowóz. Adres Ratajczaka 18 jest już również nieaktualny. Od dziś GOKO tylko w Twoim domu lub biurze z naszym bezpłatnym dowozem.

Jesteśmy bardzo podekscytowani naszym nowym projektem.
Jesteśmy pewni, że będziecie zachwyceni.

Konkursy i nagrody

GLOBAL SUSHI CHALLENGE – WRZESIEŃ 2015. Najważniejszy na świecie, międzynarodowy konkurs dla sushi masterów, organizowany przez World Sushi Skills Institute z Japonii razem z Norweską Radą ds. Ryb i Owoców Morza...

Goko Takeaway - opinie

Dlaczego lubimy SUSHI? Oto wypowiedzi naszych Gości udzielających odpowiedzi na to pytanie.

CATERING

Jesteśmy w stanie sprostać wszelkim oczekiwaniom. Przygotujemy zarówno dania typowo japońskie, jak i uzupełnimy je europejskimi akcentami.

EVENTY

GOKO to pasja nie tylko do japońskiej doskonałości kulinarnej, ale i do całej sztuki japońskiej.<br /> Nasza oferta to nie tylko wyśmienite jedzenie, to również organizacja eventów od A do Z.

Akademia Gotowania

Akademia Gotowania The Best Food to miejsce, które zostało stworzone by łączyć ze sobą pasję do gotowania, praktyczną wiedzę kulinarną i dobrą zabawę. Naszą ideą jest wyzwolenie w każdym uczestniku żyłki kulinarnego odkrywcy i zarażenie miłością do gotowania.

Kursy sushi

GOKO Restauracja Japońska od początku swojego istnienia postanowiła zarażać i dzielić się swoją pasją. Pasją do Kraju Kwitnącej Wiśni i jego kultury, a także wielowiekowej tradycji przygotowywania sushi. Tak narodził się pomysł zorganizowania kursów sushi, podczas których chcemy przybliżyć i podzielić się wiedzą na temat sushi i Japonii.