ZOBACZ MENU I ZAMÓW

61 639 0 639 kontakt@goko.com.pl
Search

Kurs sushi

GOKO Restauracja Japońska od początku swojego istnienia postanowiła zarażać i dzielić się swoją pasją. Nasz kurs sushi to doskonała okazja do podzielenia się pasją do Kraju Kwitnącej Wiśni i jego kultury, w tym wielowiekowej tradycji przygotowywania sushi.

Tak narodził się pomysł zorganizowania kursów sushi, podczas których chcemy przybliżyć i podzielić się wiedzą na temat sushi i Japonii.

Nasi sushi masterzy przeniosą Państwa na 3 godziny do kraju Kwitnącej Wiśni, gdzie podzielą się z Państwem wiedzą zdobytą podczas wieloletniej przygody z sushi. W czasie kursu poznamy historię tej najsmaczniejszej potrawy świata, porozmawiamy o ryżu, który jest sercem sushi, dowiemy się z czym przygotować tradycyjne sushi oraz jak je podać. Na naszych warsztatach sushi dowiesz się między innymi: – Co to jest oshinko, kanpyo, tobiko, wasabi… – Jak zwijać sushi – Jak przygotować  ryż do sushi… Część teoretyczną umiejętnie przeplatamy częścią praktyczną, w czasie której każdy przygotuje tradycyjne nigiri, hosomaki, futomaki oraz uramaki, stanowiące fantastyczny posiłek.

Nasze kursy sushi są rewelacyjnym prezentem urodzinowym, doskonałym sposobem spędzenia czasu z przyjaciółmi lub rodziną, genialnym pomysłem na udaną randkę, wspaniałym pomysłem na spotkanie ze znajomymi. To także świetny pomysł na zorganizowanie spotkania integracyjnego z kontrahentami, to wyjątkowe uzupełnienie różnego rodzaju uroczystości, spotkań towarzyskich czy biznesowych.

W kursach mogą uczestniczyć zarówno dzieci jak i dorośli, początkujący, dopiero rozpoczynający swą przygodę z sushi, jak i zaawansowani, chcący pogłębić swoją wiedzę.

Zorganizowaliśmy już około 1000 kursów, począwszy od kursów jednoosobowych, a skończywszy na największym dziewięćdziesięciotrzy-osobowym.

Kurs sushi

zarezerwuj termin

Cykliczne Kursy sushi organizowane są w obiekcie naszego partnera - Akademii Gotowania The Best Food Poznań w centrum Poznania przy ul. Dąbrowskiego 7. Na stronie internetowej Akademii Gotowania znajdziesz także aktualne terminy najbliższych kursów.

Kurs sushi

zarezerwuj termin

Cykliczne Kursy sushi organizowane są w obiekcie naszego partnera - Akademii Gotowania The Best Food Poznań w centrum Poznania przy ul. Nowowiejskiego 39. Na stronie internetowej Akademii Gotowania znajdziesz także aktualne terminy najbliższych kursów.

Zadzwoń:

61 639 0 639

lub

501 335 636

Zapraszamy Państwa do zagłębienia się w świat japońskiego sushi, prostego, ale jakże perfekcyjnego.
Podczas warsztatów przenosimy Was do Japonii, kraju Kwitnącej Wiśni. Odkryjemy przed Wami tajniki przyrządzania tradycyjnego sushi. Poznacie historię tej narodowej potrawy Japończyków, ciekawostki z nią związane, a także dowiecie się skąd wzięła się ogromna popularność tej wyjątkowej potrawy. Dowiecie się również jak ważna jest jakość składników używanych do przygotowywania sushi. Pod koniec warsztatów każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy dyplom.

Warsztaty odbywają się co poniedziałek, w grupach od kilku do kilkunastu osób. Trwają około 2-3 godzin.

Koszt udziału w warsztatach:

  • Kurs sushi – 310 zł – 1 osoba
  • Kurs sushi – 620 zł – 2 osoby

Poznaj tajniki japońskiej sztuki kulinarnej i zapisz się na kurs sushi!

GOKO Restauracja Japońska od początku swojego istnienia postanowiła zarażać i dzielić się swoją pasją. Pasją do Kraju Kwitnącej Wiśni i jego kultury, a także wielowiekowej tradycji przygotowywania sushi. Dotknij i posmakuj prawdziwej japońskiej sztuki kulinarnej i zapisz sie na kurs sushi do naszej zaprzyjaźnionej Akademi Gotowania The Best Food gdzie poznasz tajniki przygotowywania tradycyjnego japońskiego sushi.