ZOBACZ MENU I ZAMÓW

61 639 0 639 kontakt@goko.com.pl
Search
Miłość <3

Miłość sushi

Oto wypowiedzi naszych Gości udzielających odpowiedzi na to pytanie:

Dlaczego lubimy SUSHI?
Oto wypowiedzi naszych Gości udzielających odpowiedzi na to pytanie:

“Dlaczego lubię sushi? To bardzo trudne pytanie, bo odpowiedzi jest wiele. Ale tak najbardziej to chyba za zdolność jednoczenia 🙂 Wiele razy słyszałam już, że ktoś nie lubi sushi, za każdym razem proponowałam wspólne wyjście na najlepsze sushi w mieście. Na sushi przepełnione niespodziankami, kawałkami świeżej, surowej ryby, ale także wieloma innymi darami natury. Przyrzekam, że każda takie wyjście, to wyczekiwanie na te niesamowite kawałki wypełnione pysznościami, z pałeczkami w ręku, kończyły się sukcesem. Teraz niebezpiecznie jest powiedzieć w gronie moich znajomych, że idziemy na sushi, bo wszyscy chętnie idą.”

“Sushi kocham bardzo.. zwłaszcza z waszej restauracji bo gdy wkładam każdy kawałek do ust to wszystkie moje problemy znikają, nie myślę o niczym innym jak o przepysznym rozpływającym się smaku , chwili zapomnienia , tak jak pisałam wcześniej na waszym profilu uwielbiam wasza restauracje najbardziej za świeże sushi i rzeczywiście można powiedzieć ze jest robione z miłością i doskonałością jak dla mnie cos cudownego !! Po prostu rozdajecie miłość :D”

“Dlaczego lubię sushi? Bo nie ma większej miłości niż miłość do jedzenia… zwłaszcza sushi 🙂 Bo jest idealne na porę dnia, roku, na spotkanie ze znajomymi, z rodziną nawet służbowe. Bo jest smaczne i zdrowe. Bo pierwszy raz jadłam u Was a zawsze wraca się tam gdzie najlepiej smakuje ! :)”

“Uwielbiam sushi za to, że po nim zawsze czuję się lekka i pełna energii, co raczej nie zdarza się po posiłku z naszej narodowej kuchni ;)”

“Za to że jest idealne na upalne dni, ale zimą też ma się na nie ochotę, szczególnie z Miso na przystawkę!”

“Dlaczego lubię sushi? Bo wiem, że jest to coś, czego nigdy nie zgłębię, zarówno jeśli chodzi o SZTUKĘ przygotowywania (“nie próbuj tego samemu w domu”), jak i o szeroką głębię smaków i doznań oralnych, jakie każdy z sushi masterów może sercem zbudować… Niby proste danie, ale chyba jedyne, gdzie można delektować składniki osobno oraz w pełnej kompozycji. Wystarczy tylko chcieć zaufać mistrzom! Dlatego lubię sushi :-)”

„Finezja – subtelne, delikatne, ale i także wyrafinowane smaki, które mogą cieszyć podniebienia każdego. Przede wszystkim zdrowe jedzenie odznaczające się dużą estetyką, bogactwem pomysłów i kolorów. Degustacja jest momentem wytchnienia, która pozwala się “zatrzymać” i delektować smakiem i chwilą :)”

“Uwielbiam sushi ponieważ łączy w sobie trzy najważniejsze aspekty moich posiłków ; 1) zdrowe 2) niebanalne kombinacje smaków 3) zawsze kolorowe i pięknie podane, a im weselej na talerzu tym pyszniej”

“Gdy dowiedziałem się, że międzynarodowy dzień sushi wypada w moje urodziny zrozumiałem, że ja nie mogę lubić sushi, ja je muszę lubić i jestem na nie już skazany. Jako maniak japonizmów, fan “Jiro śni o sushi” (od tego czasu również o nim śnię), czy zapalony smakosz. Gdy usłyszałem, że koleżanka – japonistka i wegetarianka sushi nie jadła i w życiu już nie zje, płakałem w jej imieniu. Poza tym, ponoć według jednego z terror-food-dokumentów kiedyś tuńczyki się skończą, więc sushi lubić trzeba, póki jeszcze można.”

“Uwielbiam sushi za jego prostotę i różnorodność za razem, za jego kolorowy, estetyczny wygląd, który cieszy nie tylko podniebienie ale i oczy . Za oryginalny smak i mnogość dodatków, za lekkość, pożywność i za to, że jest jedyną forma ryby jaką lubię :)”

“Lubię sushi za to, że tak dobrze dodaje smaku wszystkim naszym babskim imprezkom :)”

“Ja lubię sushi za to, że z każdym jedzeniem moje kubki smakowane są bardziej zachwycone 😀 Począwszy od pierwszego razu gdy zjadłam jeden krążek i nie poczułam zachwytu po dziś dzień kiedy odliczam dni do kolejnej wizyty na sushi”

“Lubię sushi, ponieważ spróbowałam go dawno, dawno temu, w fajnym momencie życia, z fajnymi ludźmi. I do dzisiaj sushi jem w towarzystwie tych, których kocham i lubię. Sushi to dla mnie sposób na okazanie miłości i sympatii, w bardzo prosty, a jednocześnie wyrafinowany sposób. A poza tym, niech mnie! Jest pyszne!”

„Lubię sushi za to, że uszczęśliwia najdroższą mi osobę pod słońcem :)”

“Za co lubię sushi? Za niepowtarzalną fuzję smaków i gwarancję świeżości”