ZOBACZ MENU I ZAMÓW

61 639 0 639 kontakt@goko.com.pl
Search
Akademia

Akademia Gotowania

Warsztaty kulinarne, Jeśli szukasz nowych pomysłów, kulinarnych wyzwań, chcesz kogoś zaskoczyć lub nauczyć się przygotowywać coś więcej niż jajecznicę, to Akademia Gotowania The Best Food Poznań to miejsce idealne dla Ciebie!

www.thebestfood.pl

Akademia Gotowania The Best Food to miejsce, które zostało stworzone by łączyć ze sobą pasję do gotowania, praktyczną wiedzę kulinarną i dobrą zabawę. Naszą ideą jest wyzwolenie w każdym uczestniku żyłki kulinarnego odkrywcy i zarażenie miłością do gotowania. Akademia Gotowania to miejsce, które jest idealne dla osób rozpoczynających swoją przygodę z gotowaniem, jak i dla osób, które mają już na swoim koncie kulinarne sukcesy.

Przyjazna atmosfera

Naszym kursantom oddajemy do dyspozycji nowoczesną i w pełni wyposażoną kuchnię. Przyjazne wnętrza sprzyjają miłej i sympatycznej atmosferze w jakiej odbywają się nasze kursy. Latem natomiast, uczestników naszych warsztatów zapraszamy do ogrodu letniego, aby wspólnie, wraz z prowadzącym kosztować przyrządzonych potraw.

Podczas kursów chcemy przybliżyć tajniki najlepszych kuchni świata, a także pokazać, że przygotowanie przepysznych dań z różnych zakątków świata wcale nie musi być trudne, ani pracochłonne. Szefowie kuchni zdradzą sekrety składników i przypraw oraz własne techniki kulinarne. Nauczą Państwa dobierać idealnie składniki do każdego z dań, tak aby wydobyć z każdego z nich głębię smaku i aromatu. Kucharze opowiedzą o nawykach żywieniowych mieszkańców innych krajów.

Ponad 25 różnych warsztatów!

W naszej ofercie mamy kursy kuchni m.in. włoskiej, japońskiej, francuskiej. Wiele kursów tematycznych, np.: Dla biegaczy, Moc zdrowego odżywiania, Kuchnia bezglutenowa, Warsztaty wege.

Organizujemy kursy indywidualne i grupowe, dla dzieci i dla dorosłych, dla początkujących i dla zaawansowanych, dla singli, dla grupy przyjaciół, dla znajomych, dla przyjaciółek…. Idealny sposób spędzania wolnego czasu. Nie ma żadnych granic.

Zorganizuj imprezę firmową

Proponujemy też kursy dla firm, które mogą być świetną okazją do zorganizowania wyjścia integracyjnego czy utrzymania, jakże ważnych, relacji z najlepszymi klientami Waszej firmy.

Wy wybieracie, my organizujemy!

Nasze kursy są prowadzone przez uznanych szefów kuchni poznańskich restauracji. Pasjonatów gotowania i sztuki kulinarnej. Współpracujemy też z autorytetami w zakresie zdrowego odżywiania, dietetyki, sportu.

Jeśli szukasz nowych pomysłów, kulinarnych wyzwań, chcesz kogoś zaskoczyć lub nauczyć się przygotowywać coś więcej niż jajecznicę, to Akademia Gotowania The Best Food Poznań to miejsce idealne dla Ciebie!

Więcej informacji na temat Akademii Gotowania i aktualnej oferty można uzyskać na stronie http://thebestfood.pl/