ZOBACZ MENU I ZAMÓW

61 639 0 639 kontakt@goko.com.pl
Search
Body sushi

Body Sushi

Body sushi to najbardziej wytworna i niezwykła forma serwowania sushi.

Body sushi to najbardziej wytworna i niezwykła forma serwowania sushi.

Nyotaimori (jap. 女体盛り) w dosłownym tłumaczeniu prezentacja kobiecego ciała, często nazywana body sushi, to nic innego, jak bardzo ekskluzywny sposób podawania sashimi lub sushi na ciele leżącej, pięknej i nagiej kobiety. Natomiast serwowanie japońskich potraw na ciele przystojnego, nagiego mężczyzny nazywa się nantaimori (jap. 男体盛り).

Gdybyście mieli Państwo ochotę spędzić niezapomniany wieczór w gronie swoich przyjaciół, zorganizować wieczór kawalerski czy też panieński, serdecznie zapraszamy. Organizowane przez nas BODYSUSHI, to nie tylko najbardziej ekskluzywny sposób spożywania sushi, to CEREMONIA, w której istotną rolę odgrywa nie tylko piękna kobieta, ale specjalnie wyselekcjonowana muzyka, płomienie japońskich lampionów oraz piękno świeżych kwiatów, w które ubrana jest nasza modelka.

Sposób podania, doznania estetyczne i rozpływający się w ustach smak sushi spożywany z ciała nagiej modelki, to wszystko tworzy tę niepowtarzalną atmosferę w czasie tej wyrafinowanej Ceremonii.

Każda ceremonia przygotowywana jest z największą dbałością o szczegóły. Każda ceremonia jest wyjątkowa! Każdą ceremonię BODY SUSHI tworzymy indywidualnie.
Przekonaj się o tym!

Na wyjątkowe okazje: rocznice, urodziny, wieczory kawalerskie lub panieńskie, imprezy firmowe i integracyjne, bankiety, zmysłowe kolacje.

Zadzwoń i dowiedz się więcej.

Więcej informacji można uzyskać pod numerami telefonów: 660-271-274, 61 639-0-639, 61 852-7-000.

W naszej ofercie mamy kursy kuchni m.in. włoskiej, japońskiej, francuskiej. Wiele kursów tematycznych, np.: Dla biegaczy, Moc zdrowego odżywiania, Kuchnia bezglutenowa, Warsztaty wege.

Organizujemy kursy indywidualne i grupowe, dla dzieci i dla dorosłych, dla początkujących i dla zaawansowanych, dla singli, dla grupy przyjaciół, dla znajomych, dla przyjaciółek…. Idealny sposób spędzania wolnego czasu. Nie ma żadnych granic.