a

Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit lorem quis bibendum elit.

+01145928421 appetito@mikado-themes.com
FOLLOW ME ON INSTAGRAM
Search
Kurs sushi

Kursy sushi

GOKO Restauracja Japońska od początku swojego istnienia postanowiła zarażać i dzielić się swoją pasją. Pasją do Kraju Kwitnącej Wiśni i jego kultury, a także wielowiekowej tradycji przygotowywania sushi.

GOKO Restauracja Japońska od początku swojego istnienia postanowiła zarażać i dzielić się swoją pasją. Pasją do Kraju Kwitnącej Wiśni i jego kultury, a także wielowiekowej tradycji przygotowywania sushi.

Tak narodził się pomysł zorganizowania kursów sushi, podczas których chcemy przybliżyć i podzielić się wiedzą na temat sushi i Japonii.

Nasi sushi masterzy przeniosą Państwa na 3 godziny do kraju Kwitnącej Wiśni, gdzie podzielą się z Państwem wiedzą zdobytą podczas wieloletniej przygody z sushi. W czasie kursu poznamy historię tej najsmaczniejszej potrawy świata, porozmawiamy o ryżu, który jest sercem sushi, dowiemy się z czym przygotować tradycyjne sushi oraz jak je podać. Co to jest oshinko, kanpyo, tobiko, wasabi? Tego wszystkiego dowiemy się w czasie warsztatów. Część teoretyczną umiejętnie przeplatamy częścią praktyczną, w czasie której każdy przygotuje tradycyjne nigiri, hosomaki, futomaki oraz uramaki, stanowiące fantastyczny posiłek.

Nasze kursy sushi są rewelacyjnym prezentem urodzinowym, doskonałym sposobem spędzenia czasu z przyjaciółmi lub rodziną, genialnym pomysłem na udaną randkę, wspaniałym pomysłem na spotkanie ze znajomymi. To także świetny pomysł na zorganizowanie spotkania integracyjnego z kontrahentami, to wyjątkowe uzupełnienie różnego rodzaju uroczystości, spotkań towarzyskich czy biznesowych.

W kursach mogą uczestniczyć zarówno dzieci jak i dorośli, początkujący, dopiero rozpoczynający swą przygodę z sushi, jak i zaawansowani, chcący pogłębić swoją wiedzę.

 Kursy organizowane są w obiekcie Akademii Gotowania The Best Food Poznań oraz w dowolnym miejscu wskazanym przez organizatorów. Istnieje możliwość przeprowadzenia kursów w dowolnym miejscu w kraju.

Zorganizowaliśmy już około 1000 kursów, począwszy od kursów jednoosobowych, a skończywszy na największym dziewięćdziesięciotrzy-osobowym.

Prowadzimy kursy grupowe oraz indywidualne, w poniższych wariantach do wyboru:

Kurs sushi grupowy, podstawowy – 190zł/os.
Kurs sushi grupowy, rozszerzony – 290zł/os.

Wartość merytoryczna obu kursów jest taka sama. Jednak na koniec kursu rozszerzonego, uczestnik otrzymuje elegancki prezent, w postaci noża oraz maty do zwijania sushi.

Kursy grupowe odbywają się cyklicznie. O wpisaniu do grupy decyduje kolejność zgłoszeń.

Kurs sushi indywidualny – 390zł/os.

Formuła oraz sama treść jest taka sama, jak w przypadku kursów grupowych.
Kursy indywidualne przeprowadzane są w dogodnym dla kursanta terminie, po wcześniejszym, telefonicznym ustaleniu daty szkolenia.